Twee nieuwe Partners!

Onze club is verheugd u te kunnen melden dat zij opnieuw twee nieuwe partner s mag verwelkomen! Voor de komende drie jaar heeft het duo Klima Vanhoutte - Anneke Snoep zich verbonden aan onze club en dit met onze beproefde zilveren schoenformule.
Klima Vanhoutte is gevestigd in Temse en is uw partner voor airco's, warmtepompen, onderhoud installatie en depannage van uw huidige of nieuwe installatie! Meer info via dirkvanhouttee@outlook.com, de facebookpagina of instagrampagina.
Anneke Snoep schuimt de Vlaamse markten af om snoepliefhebbers te voorzien van de allerbeste kwaliteit van snoep. Zaakvoerster Ann Van Bockland trad daarvoor in de voetsporen van haar ouders die hiermee startten in 1984. Meer info over het gamma van de onderneming vindt u op www.annekesnoep.be!
Hartelijk dank voor het vertrouwen en welkom bij KSK Beveren!