Nu zondag tegen SKL Doorslaar

De door storm Ciara afgelaste wedstrijd tegen SKL Doorslaar zal nu zondag 23 februari doorgaan om 15u. Onze club zal verscheidene spelers moeten missen door vakantie en zal dus noodgedwongen verzwakt aan de aftrap moeten verschijnen.

Onze club betreurt ten zeerste deze beslissing van Voetbal Vlaanderen om de volgende redenen:

  • Doorslaar en onze club hadden in onderling overleg een andere datum voorgesteld. Ondanks dit akkoord besluit Voetbal Vlaanderen dus tegen de wil van beide clubs in;
  • Het voorstel van beide clubs ging uit van een datum binnen de laatste periode én voor de twee laatste speeldagen, waardoor er geen sprake kon zijn van enige competitievervalsing;
  • Andere clubs uit onze regio zijn er wel in geslaagd om hun wedstrijden te verplaatsen naar een latere datum, al spelen deze clubs wel in een andere reeks;
  • Aangezien de wedstrijd pas twee weken geleden werd afgelast, is het uiteraard niet ongewoon dat vele spelers door de opportuniteit van een vrij weekend reeds geruime tijd voor de aflasting een vakantie hadden geboekt.