KSK Beveren op de levensloop!

Vieren ★ Herinneren ★ Strijden

Tijdens het weekend van 19 en 20 oktober organiseert de gemeente Beveren 24 uur lang een grote actie die kadert in het project Levensloop, een initiatief van de "Stichting tegen kanker". Deze actie wordt al vele jaren, mét succes, in binnen- en buitenland georganiseerd. Op en rond het atletiekterrein van Beveren dagen teams zichzelf uit om 24 uur lang rondjes te wandelen en/of lopen.

Als Beverse voetbalclub vonden wij dat we daar niet mogen ontbreken. Kunnen en durven wij de uitdaging aan? Krijgen wij een team (aantal teamleden is onbeperkt) bij mekaar dat een ketting van 24 uur gerealiseerd krijgt? Onze spelers en trainers zullen alvast aanwezig zijn en hun duit in het zakje doen!

Hoe inschrijven en deelnemen?

Iedereen kan ons team vervoegen:

1. Surf naar: https://www.levensloop.be/teams/eskabee

2. Klik aan de rechterkant op de knop VERVOEGEN

3. Vul op deze pagina jouw streefbedrag in (€10) en plaats een motivatie en eventueel een afbeelding. Klik op de volgende stap.

4. Vul al je gegevens in en klik op betalen. Via deze weg kan je onmiddellijk betalen met Visa, Mastercard, Bancontact,...

We hopen dat jullie massaal inschrijven.

De volledige opbrengst gaat naar de "Stichting tegen kanker"!

ps. KSK Beveren zal aanwezig zijn met een chalet om even uit te blazen of iets te drinken