Carrefour Market Beveren nieuwe zilveren partner voor de komende 3 seizoenen

Carrefour en voetbal, het is een succesvol huwelijk in ons land. De supermarktketen is immers al bijna een decennia lang hoofdsponsor van onze Rode Duivels en ook reeds een aantal lokale zelfstandigen ondersteunen in België in enkele gemeenten voetbalverenigingen.
We zijn dan ook bijzonder verheugd dat Carrefour Market Beveren gelooft in ons project en zich aan onze club wil verbinden voor de komende 3 seizoenen! Uitbaters Patrick en Lieveke, die sinds  februari 2016 de zaak uitbaten, vinden het enorm belangrijk dat de lokale supermarkten zich engageren in de lokale gemeenschap.
Ons sociaal jeugbeleid en de sportieve ambities in zowel heren- als damesvoetbal spreken hen enorm aan en met hun partnerschap willen ze onze club verder ondersteunen.We hopen dan ook van harte dat onze supporters en sympathisanten regelmatig langs Carrefour Market Beveren passeren voor hun dagelijkse inkopen!
Wij danken Patrick en Lieveke voor het vertrouwen en wensen hen alle succes!